Program kina

ČERTÍ BRKO – Mikuláš v kině

ČERTÍ BRKO – Mikuláš v kině


Datum promítání: sobota 01. 12. 2018

Čas: 16:30

Vstupné: 120 Kč, kostým Mikuláše, čerta a anděla 60 Kč

Přístupnost: MP

Země: ČR

Délka filmu: 99 min.

Odkaz: https://www.csfd.cz/film/530191-certi-brko

Přijď v sobotu 1. 12. 2018 v kostýmu Mikuláše, čerta nebo anděla do kina Družba a získej sladkou odměnu, zúčastni se společného focení masek a zkus štěstí v losování o ceny, ale hlavně vychutnej si film ČERTÍ BRKO jen za polovic.


Příběh nás zavede do městečka Pytlov na úpatí kopce Pervidle. Místní, kteří tu žijí běžným životem řemeslníků nebo sedláků možná ani netuší, že všechny jejich přestupky a nepravosti jsou pečlivě monitorovány místní pekelnou pobočkou. Hříchy zapisuje spravedlivě a neomylně kouzelné Čertí brko. Jednoho dne však přestane fungovat.

Lucifer se rozhodne pověřit doručením nového čertího brka na pobočku Pervidle trochu zmateného čerta Bonifáce.  Je to ten nejlepší úkol, aby se mladý čert otrkal ve světě. Bonifác se vydává do Pytlova a hned jeho první zkušeností je, že mu zdejší šejdíř kouzelné brko ukradne. Tím se zpustí řetěz událostí, kdy Pytlov ovládnou místní vychytralci, lenoši a podvodníci, jimž se nakonec podaří uvěznit i samotného vládce pekel. Je na Bonifácovi, aby v sobě našel ty nejlepší vlastnosti a osvobodil Pytlov, Lucifera i získal srdce krásné Markétky.Vysvětlivky:
dab.
– film v českém znění,
MP – mládeži přístupno,
DP 12 – doporučená přístupnost 12 let,
MN 15 (18) – mládeži nepřístupno 15(18)-ti let,
SZ - snížený zvuk.Zpět na program kina