Koncerty

SLZA - POZOR ZMĚNA!
Slza
Datum konání: 14. 07. 2016

Místo konání: Zimní stadion Uničov

Čas: 19:30

Vstupné: 120 Kč v předprodeji, na místě 170 Kč

!!!!  POZOR - z důvodu  velkého zájmu a špatné předpovědi meteorologů, jsme koncert přeložili do prostor zimního stadionu a vstupenky jsou již opět v předprodeji  !!!!!!!

 Skupina Slza o sobě dala poprvé vědět v říjnu roku 2014, kdy veřejnosti představila debutový singl Lhůta záruční, který se záhy stal hitem a zařadil se mezi nejúspěšnější videa na YouTube. Od té doby Petr Lexa a Lukáš Bundil přispěli do českého éteru dalšími dvěma hity a klipy Celibát a Katarze (průvodní píseň seriálu Přístav), které se všechny dostaly do TOP 5, a posbíraly několik prestižních cen. Důležitý milník přišel s jejich debutovým albem Katarze, které záhy po vydání získalo nečekaně rychle vzácné ocenění multiplatinová deska.

To je jen drobný výčet úspěchů této výjimečné popové formace, která za loňský rok absolvovala desítky živých vystoupení, na kterých přesvědčivě dokázala přenést emoce a energii mezi své fanoušky. Není tedy s podivem, že jejich koncerty se vyprodávají neuvěřitelnou rychlostí.

V roce 2016 Slza dál pluje na úspěšné vlně a vedle ohlášení prvního turné KATARZE TOUR 2016, které odstartovalo 3. dubna, sbírá jedno ocenění za druhým. Tři nominace získala také v Hudebních cenách Anděl.Na výpis akcí