ATMO music & Jakub Děkan band

ATMO MUSIC
Atmo Music patří k nejvýraznějším reprezentantům nové generace českých interpretů. Skupina pochází z Liberce. Jejími hlavními členy byli rapper Hank, který si zprvu říkal Beef, a producent ODD. Atmo Music úzce spolupracovali také s dalšími libereckými muzikanty (Jakub Děkan, Sebastian, Lipo, Paulie Garand, Kenny Rough atd.). V roce 2017 se ústřední dvojice hudebníků rozešla, nově Hanka ve skupině doplnil Ondřej Laub aka DJ Ask. Hudba Atmo Music má kořeny v rapu, je ale otevřena i dalším vlivům.

Největším úspěchem skupiny je první místo v anketě Zlatý slavík 2022 v kategorii hip hop a rap. Atmo music mají na svém kontě velkou zásobu hitů, kanál YouTube eviduje už téměř 113 milionů jejich zhlédnutí.
 

 

JAKUB DĚKAN BAND 
Jakub Děkan  je český zpěvák narozený v Liberci, který spolupracuje se skupinou ATMO Music a s Paulie Garandem. Dále nazpíval singly s UDG, Rybičkami 48, Sabinou Křovákovou a Marpem. Kromě hudby se věnuje moderování společenských akcí a večírků. Ve volném čase se věnuje i jízdě na BMX a fotbalu. V prosinci roku 2014 vydal svůj první sólo song s názvem Řidičák. Společně se zpěváky Pavlem Calltou a Martinem Harichem objížděl několik českých měst v rámci společného turné Redhead Music Tour v roce 2016. V roce 2017 pak jarní turné spolu se zpěvákem Pekařem s názvem Malý Velký Tour. V prosinci 2017 vyšla píseň Co bejvávalo už není.