LEON HENDRIX & Fulvio Feliçiano Band - In The Name Of Jimi Tour 2022

Na úvod vám jako předkapela zahraje olomoucká skupina MOONPARK (melodický rock) - parta čtyř muzikantů, která vznikla v roce 2020 a hraje ve složení Michal Koláček (zpěv), Jiří Doležel (kytara), Petr Kolář (baskytara) a Ivo Zvejška (bicí).

Pouze několik dní po oslavách 80 let od narození legendárního kytaristy Jimiho Hendrixe přijíždí poprvé do České republiky se svou poctou tomuto geniálnímu muzikantovi jeho o 6 let mladší bratr Leon se svou skupinou. Celý večer bude věnován tvorbě nesmrtelného Jimiho, a to v podání, jaké jsme ještě neměli šanci vidět. Leon Morris Hendrix je americký malíř, kytarista a skladatel, který kromě toho, že se momentálně věnuje odkazu svého bratra, má na svém kontě také vlastní alba s Leon Hendrix Band. První vyšlo v roce 2002 pod názvem „Seattle Rain“, novější potom s titulem „Keeper Of The Flame“ o 4 roky později. V roce 2012 vyráží na své první rozsáhlé evropské turné, kdy koncertuje v zemích jako Velká Británie, Itálie, Polsko, Makedonie, Kosovo a dalších.

Společně s Leonem Hendrixem se do České republiky vrací úžasný kytarista propagující již řadu let Jimiho nesmrtelnou kytarovou hru – Fulvio Feliçiano. Rytmickou sekci tvoří baskytarista Marco D'Angelo (Leon Hendrix, Stan Skibby) a bubeník Pino Liberti (Uli Jon Roth, Buddy Miles, Marco Mendoza). Turné má jen čtyři zastávky v České republice a jednu na Slovensku.